Başlamak ve İnanmak

Yazar:

Yayın Tarihi:

Yeni başlangıçları severim, hem de çok severim. Çünkü her yeni bir başlangıç, yepyeni fırsatlar sunmaya gebedir çoğu zaman. Ama yeni bir başlangıç yapmanın en zor yanı BAŞLAMAK’tır. Çünkü başlamak, beraberinde başarısız olma korkusunu getirdiği gibi, başarılı olma korkusunu da getirir insana. Bu iki korkudan kurtulamayanlar, yeni başlangıçlar yapamazlar. Korkulardan kurtulmak için ise İNANMAK gerekir, sadece inanmak. 

Biz, Envizyon olarak; bilgimize, tecrübemize ve yeteneğimize güveniyor ve bu değerlerimizi bilime dayalı bir şekilde insanlarla paylaşmanın oldukça önemli bir görev olduğuna inanıyoruz. Bu inancımız bizi; daha çok bilgi edinmeye, daha çok tecrübelenmeye ve yeteneklerimizi geliştirmeye teşvik ediyor. Çünkü biz ne kadar iyi olursak, hizmetlerimizden faydalananların da o kadar iyi olmasını sağlayabileceğimize biliyoruz. 

Başta şahsım olmak üzere, bünyemizdeki birçok uzmanın emekleri ile bugün başlayan yolculuğumuz, siz kıymetli danışanlarımızın, öğrencilerimizin ve okurlarımızın ve diğer tüm paydaşlarımızın bizlere verdiği motive edici destek sayesinde gelişerek ve iyileşerek ilelebet sürecektir. Bu uzun yolculukta; profesyonel, dinamik, genç ama tecrübeli kadromuzla, sizlerin kişisel, zihinsel, profesyonel ve kurumsal gelişiminize en yüksek katkıyı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Amacımız; hem yerel, hem de uluslararası düzeyde, şahsınızın ve/veya kurumunuzun toplam başarısının bilime dayalı ve yenilikçi bir şekilde sürekli iyileşerek gelişmesini sağlamaktır.

Dr. Şerafettin Arslan, SMMM
Envizyon Gelişim Merkezi

Şerafettin Arslan

Dr. Şerafettin Arslan, SMMM, Envizyon Gelişim Merkezi’nin kurucusudur. Uzmanlık alanları; strateji, yönetim, finans, muhasebe, hukuk, yatırım ve girişimciliktir. Yaşar Üniversitesi İşletme Yönetimi Anabilim Dalı’ndan doktora, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Yönetimi Anabilim Dalı’ndan yüksek lisans ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden lisans dereceleri bulunmakta olup, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatına sahiptir. Öte yandan yurtiçi ve yurtdışı hizmet veren girişimleri vardır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

DİĞER KONULAR

İLGİLİ YAZILAR

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.